Milwaukee kaotas, Antetokounmpo vigastas põlve

Giannis Antetokounmpo (Milwaukee) ja Clint Capela (Atlanta)
Giannis Antetokounmpo (Milwaukee) ja Clint Capela (Atlanta) Autor/allikas: SCANPIX / Reuters

Atlanta Hawks alistas korvpalliliiga NBA idakonverentsi finaali neljandas mängus kodus Milwaukee Bucksi 110:88 (25:22, 26:16, 36:24, 23:26) ja viigistas seeria üldseisu kaks-kahele.

Atlanta haaras poolajaks 13-punktise edu ja suurendas seda kolmandal veerandajal 25 silmale (87:62). Viimase perioodiga ei suutnud Milwaukee suurt vahet tagasi teha.

Lou Williams tõi Atlanta kasuks 21 ja Bogdan Bogdanovic 20 punkti. Williams panustas ka kaheksa ja tagamängija Kevin Huerter seitsme resultatiivse sööduga.

Milwaukee ridades korjas Jrue Holiday 19 punkti ja üheksa tulemuslikku söötu, Khris Middleton lisas 16 ja Giannis Antetokounmpo 14 silma.

Lisaks kaotusele valmistas Milwaukeele tuska asjaolu, et kolmandal veerandil pidi põlvevigastusega platsilt lahkuma staarmängija Antetokounmpo. Kas kahekordne NBA kõige väärtuslikum pallur saab seeriat jätkata, pole veel teada.

Läänekonverentsi finaalis Phoenix Sunsi ja Los Angeles Clippersi vahel juhib seeriat esimene mängudega kolm-kaks.