Lass ja Györ on Ungaris pronksmedalitest ühe võidu kaugusel

Kadri-Ann Lass ja Courtney Alexandria Hurt Autor/allikas: FIBA

Ungari kõrgliigas alistas Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool pronksmedali avaheitluses Aluinventi DVTK tulemusega 95:77 (27:14, 23:21, 24:15, 21:27). Seeria peetakse kahe võiduni.

Poolfinaalis kahes mängus Szekszardi Atomerömüle alla jäänud Györ alustas pronksiseeriat isukalt, võites avaveerandi suurelt 27:14. Poolajaks näitas tabloo 50:35 eduseisu võõrustajatele. Kõik tehti viimseni selgeks pärast poolajapausi ja enne viimast veerandaega oli võõrustajate eduseis kasvanud 24-punktiliseks, kirjutab Korvpall24.ee.

Hea mängu tegi ka eestlanna Kadri-Ann Lass, kes veidi alla 17 mänguminuti jooksul viskas seitse punkti (kahesed 2/2, kolmesed 1/3) ja pani ühele vastaste viskele käe peale.

Kahe võiduni peetava seeria järgmine ja ühtlasi ka potentsiaalne otsustav kohtumine peetakse 14. aprillil Aluinventi kodusaalis.