Kadri-Ann Lass ja Györ kaotasid poolfinaali avavaatuse

Kadri-Ann Lass (nr 7) ja Györi Ülikooli naiskond.
Kadri-Ann Lass (nr 7) ja Györi Ülikooli naiskond. Autor/allikas: facebook.com/womenbasketballgyor

Ungari kõrgliigas tehti kolmapäeval algust poolfinaalidega. Eesti koondislase Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool võõrustas seeria avakohtumises Szekszardi Atomerömüt ning vandus alla tulemusega 57:66 (17:20, 8:21, 18:10, 14:15).

Kadri-Ann Lass teenis mänguaega veidi üle 24 minuti, mille jooksul viskas kolm punkti (kahesed 0/4, kolmesed 1/1). Lisaks noppis eestlanna neli lauapalli, jagas kaaslastele ühe korvisöödu ja ladus vastastele oma naiskonna ainsad kaks blokki, vahendab Korvpall24.ee.

Györi mänguvankrit vedasid tavapärased liidrid – ameeriklannad Brianna Kiesel ja Beatrice Mompremier viskasid vastavalt 20 ja 17 silma. Keegi ülejäänuist kahekohalise punktisummani sel korral ei küündinud.

Põhiturniiri Soproni Basketi järel teisel kohal lõpetanud Györ jõudis poolfinaali tänu veerandfinaalseeria võitmist TFSE-MTK üle.