Messi ja Griezmann aitasid Barcelona võidule kümnekesi jäänud Granada üle

Antoine Griezmann ja Lionel Messi lõid laupäevases kohtumises kumbki kaks väravat
Antoine Griezmann ja Lionel Messi lõid laupäevases kohtumises kumbki kaks väravat Autor/allikas: SCANPIX/AFP7 via ZUMA Wire

Hispaania jalgpalli kõrgliigas alistas Barcelona võõral väljakul kümnekesi jäänud Granada CF meeskonna tulemusega 4:0.

Barcelona avavärava autoriks oli 12. mänguminutil Antoine Griezmann, kuid seejärel lõi seitsmeminutilise vahega kaks tabamust järjest Lionel Messi. Neljanda värava lõi Griezmann teisel poolajal. 78. minutil jäi Granada kümnekesi, kui Jesus Vallejo saadeti platsilt punase kaardiga minema.

Kolm võidupunkti tõstsid Barcelona liigatabelis 34 punktiga kolmandale kohale. Liidripositsiooni hoidvale Madridi Atleticole kaotatakse nüüd nelja silmaga. Granada on 24 punktiga seitsmes.

Päeva teises kohtumises alistas Sevilla koduväljakul Real Sociedadi tulemusega 3:2.