Messita Barcelona jäi kodus teist mängu järjest võiduta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Barcelona - Eibar
Barcelona - Eibar Autor/allikas: SCANPIX / AP

Barcelona jäi Hispaania kõrgliigas teist kodumängu järjest võiduta, kui viigistas tabeli teise poolde kuuluva Eibariga 1:1.

Kohtumise kaheksandal minutil teenis Barcelona penalti, aga taanlane Martin Braithwaite lõi mööda. 25. minutil suutis ta üks-üks olukorras väravavahiga palli puuri saata, kuid VAR võttis selle suluseisu tõttu ära.

Teisel poolajal asus juhtima hoopis kaks eelmist kohtumist kaotanud Eibar - 57. minutil kasutas vastaste vea ära Kike. Kümme minutit hiljem õnnestus Ousmane Dembelel siiski viigistada.

Eelmises kodumängus Valenciaga 2:2 mänginud ja teisipäeval vigastatud Lionel Messita platsil käinud Barcelona hoiab liigatabelis jätkuvalt kuuendat positsiooni. Liider Madridi Atletico jääb seitsme punkti kaugusele, lisaks on pealinnaklubil üks mäng vähem peetud.

Päeva esimeses mängus oli Sevilla parem Villarrealist 2:0 (8. pen Lucas Ocampos, 53. Youssef En Nesyri).

Tabelitipp: 1. Madridi Atletico 32 punkti (13 mängust), 2. Madridi Real 32 (15), 3. Real Sociedad 26 (16), 4. Sevilla 26 (14), 5. Villarreal 26 (16), 6. Barcelona 25 (15), 7. Granada 21 (14), 8. Vigo Celta 20 (15).