Võidukas Madridi Real kerkis liigatabeli tippu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lucas Vazquez ja Renato Tapia

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 17. mänguvoorus sai Madridi Real koduväljakul 2:0 jagu Celta Vigost.

Madridi Real asus kohtumist juhtima juba kuuendal minutil, kui resultatiivne oli Lucas. Teisel poolajal andis 29-aastane hispaanlane täpse söödu Marco Asensiole, kes sahistas võrku 53. minutil.

Liigatabelis jätkab Madridi Real 11 võidu, kolme viigi ja kolme kaotusega esikohal. Teisena jätkab Madridi Atletico (11-2-1) ja kolmandana Real Sociedad (8-5-4). Celta Vigo on kuue võidu, viie viigi ja kuue kaotusega kaheksandal positsioonil.

Tulemused: Villarreal – Levante 2:1; Betis – Sevilla 1:1; Getafe – Valladolid 0:1; Madridi Real – Celta Vigo 2:0.