Euroliiga liider Žalgiris jätkab eksimatult ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaunase Žalgiris
Kaunase Žalgiris Autor/allikas: SCANPIX / 15min.lt

Korvpalli Euroliiga neljandas voorus alistas Kaunase Žalgiris kodus Istanbuli Anadolu Efese 89:73 (25:16, 16:19, 25:20, 23:18).

Hooaega suurepäraselt alustanud Žalgiris haaras edu juba mängu alguses ja kuigi enne poolaega suutis Istanbuli klubi korraks viigistada 35:35, siis Leedu klubi vastas 11:0 spurdiga.

Viimasel veerandil kasvatati edu mitu korda ka enam kui 20 punktile ja võitjas kahtlust ei tekkinud.

Nigel Hayes oli 17 punktiga Žalgirise resultatiivseim. Lukas Lekavicius ja Joffrey Lauvergne panustasid 12 silmaga. Anadolu Efese parim oli 20 punktiga Bryant Dunston.

Žalgiris on võitnud nüüd kõik neli Euroliiga mängu: kõigepealt alistati võõrsil Pireuse Olympiakos 68:67, seejärel samuti võõrsil Moskva Himki 84:70 ja Belgradi Crvena Zvezda 75:69.