Skandinaaviat esindab Meistrite liigas Midtjylland ({{contentCtrl.commentsTotal}})

FC Midtjylland
FC Midtjylland Autor/allikas: SCANPIX / EPA

Jalgpalli Meistrite liigas tõmmati kolmapäeval alla eelringidele. Viimaste seas pääses põhiturniirile ka Taani meistermeeskond FC Midtjylland.

Play-off faasis oli Midtjylland loositud kokku Tšehhi meistri Praha Slaviaga, kellega tehti eelmisel nädalal võõrsil 0:0 viik.

Kolmapäeval toimunud korduskohtumises oli Midtjylland aga parem 4:1. Suurema osa matšist juhtis kolmanda minuti väravast Slavia, aga taanlased viigistasid 65. minutil ja lõid ülejäänud väravad lõpuminutitel.

Avamängus suudetud edu hoidis Salzburgi Red Bull, kes oli esimeses kohtumises võõrsil üle Tel Avivi Maccabist 2:1 ja võitis koduse kordusmängu 3:1. Venemaa klubi Krasnodar alistas kreeklaste PAOK-i kahel korral 2:1.

Täna õhtul loositakse alagrupid. Loosipotid on jaotatud järgmiselt:

• 1. kauss: Müncheni Bayern, Sevilla, Madridi Real, Liverpool, Juventus, PSG, Peterburi Zeniit, FC Porto.
  • 2. kauss: Barcelona, Madridi Atletico, Manchester City, Manchester United, Donetski Šahtar, Dortmundi Borussia, Londoni Chelsea, Amsterdami Ajax.
  • 3. kauss: Kiievi Dinamo, Salzburg, RB Leipzig, Milano Inter, Pireuse Olympiakos, Rooma Lazio, Krasnodar, Bergamo Atalanta.
  • 4. kauss: Moskva Lokomotiiv, Marseille Olympique, Club Brügge, Mönchengladbachi Borussia, Istanbuli Basaksehir, FC Midtjylland, Rennes, Budapesti Ferencvaros.