Eesti esipaar võitis esmakordselt rannavõrkpalli MK-etapi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak
Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak Autor/allikas: fivb.com

Vilniuses toimunud rannavõrkpalli madalaima kategooria MK-etapi võitis Eesti esipaar Kusti Nõlvak - Mart Tiisaar.

Finaalis olid Nõlvaku - Tiisaare vastaseks kohalikud mehed Robert Juhnevic - Artur Vasiljev. 2:1 (12:21, 22:20, 15:12) paremuse suutsid lõpuks maksma panna eestlased, kelle jaoks oli see esimeseks MK-etapi võiduks. Finaalis mängiti eelmisel suvel ka Jurmalas, ent siis jäädi alla Aleksandrs Samoilovsile - Janis Šmedinsile.

Nõlvak - Tiisaar liiguvad pärast Vilniuse etappi otse edasi Jurmalasse, kus peetakse järgmisel nädalal rannavolle Euroopa meistrivõistlused.

Poolfinaalis kohtusid Nõlvak - Tiisaar Dmitri Korotkovi ja Timo Lõhmusega ning ka see kohtumine oli kolmegeimiline, esipaar alistas kaasmaalased 55 minuti järel 2:1 (18:21, 21:14, 15:13).

Pronksimängus olid Lõhmuse ja Korotkovi vastasteks itaallased Tobia Marchetto - Alberto di Silvestre. 45 minutit kestnud matšis jäi Eesti paar siiski alla 1:2 (21:23, 21:19, 14:16).