Los Angeles Lakers astus võidu kaugusele konverentsi finaalist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

James Harden ja LeBron James
James Harden ja LeBron James Autor/allikas: SCANPIX/AP

Korvpalliliigas NBA alistas Los Angeles Lakers play-off'ide teise ringi neljandas mängus Houston Rocketsi 110:100.

Läänekonverentsi esimese astusega meeskond Lakers võitis kohtumise avaveerandi nelja silmaga ja poolajaks kasvatati edu koguni 16 punktile. Mängu kolmas veerand lõppes viigiliselt ja ehkki neljas veerand kuulus kuue silmaga võidutsenud neljanda asetusega Rocketsile, väljus kümnepunktilise võiduga seeriat 3:1 juhtima asunud Lakers.

Anthony Davis viskas võitjate parimana 29 punkti, tuues veel 12 lauapalli ja jagades viis korvisöötu. Kaksikduubliga sai samuti hakkama LeBron James, kelle nimele kirjutati 16 silma ja 15 lauapalli. James oli lähedal ka kolmikduublile, jagades veel üheksa resultatiivset söötu. Rocketsi resultatiivseimaks osutus 25 punkti loopinud Russell Westbrook, James Harden panustas 21 silmaga.

Nelja võiduni peetava seeria viies kohtumine leiab aset Eesti aja järgi laupäeva öösel. Võidu korral kohtuks Lakers läänekonverentsi finaalis kas Denver Nuggetsi või linnarivaal Clippersiga. Kahe viimase omavahelist seeriat juhib Clippers mängudega 3:1.