Teistkordselt võidutsenud Toronto viigistas Bostoni vastu seisu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Boston Celtics - Toronto Raptors
Boston Celtics - Toronto Raptors Autor/allikas: SCANPIX/AP

Korvpalliliigas NBA viigistas tiitlikaitsja Toronto Raptors play-off'ides Boston Celticsi vastu seeria üldseisu 2:2-le, võidutsedes läinud öösel numbritega 100:93.

Idakonverentsi poolfinaali kaks esimest mängu kaotanud Toronto võitis neljanda kohtumise avaveerandi nelja silmaga. Poolajaks olid tablool küll viiginumbrid, kuid pausilt naastes oli Raptors kolmandal veerandil parem kaheksa ja kokkuvõttes seitsme punktiga.

Kaksikduubliga hakkama saanud Pascal Siakam (Raptors) tõi meeskonna parimana 23 punkti, saades kirja veel 11 lauapalli. Kyle Lowry panustas 22 punkti ja 11 lauapalliga, pingilt sekkunud Serge Ibaka lisas 18 silma ja seitse lauapalli. Kaotajate parimaks osutus 24 silma loopinud Jayson Tatum.

Nelja võiduni peetava seeria viigistas läinud öösel ka Denver Nuggets, kes sai teises kohtumises Los Angeles Clippersist jagu 110:101. Denver võitis mängu avaveerandi koguni 19 punktiga ja ehkki järgnevad kolm veerandit kaotati, piisas algsest suurest edust mängu võidu kindlustamiseks.

Denverile tõi 27 punkti Jamal Murray ning 26 punkti ja 18 lauapalli Nikola Jokic. Clippersi parimana viskas Paul George 22 silma.

Boston – Toronto 93:100 (Seeria on 2:2 viigis)
LA Clippers – Denvers 101:110 (Seeria on 1:1 viigis)