Lakers asus LeBron Jamesi võimsa kaksikduubli toel seeriat juhtima ({{contentCtrl.commentsTotal}})

LeBron James
LeBron James Autor/allikas: SCANPIX/AP

Korvpalliliigas NBA alistas läänekonverentsi võitnud Los Angeles Lakers play-off'ide avaringi kolmandas kohtumises Portland Trail Blazersi 116:108, asudes sellega seeriat 2:1 juhtima.

Lakers kaotas kohtumise avaveerandi nelja silmaga ja ka poolajale mindi olles nelja silmaga taga, kuid võimas kolmas veerand – mis võideti 11 punktiga – tagas Los Angelese meeskonnale kindla võidu. Kokkuvõttes oldi vastastest paremad kaheksa silmaga.

Võitjate poolelt hiilgas kaksikduubli kirja saanud LeBron James, kelle kontole kirjutati 38 punkti ja 12 lauapalli, aga kaheksa resultatiivset söötu. Meeskonnakaaslane Anthony Davis panustas 29 silma ja 11 lauapalliga, kaotajate parimana viskas Damian Lillard Portlandi eest 34 punkti.

Võidukalt jätkas ka põhiturniiri võitja ja üks suursoosikuid Milwaukee Bucks, kes sai teistkordselt jagu Orlando Magicust, alistades vastased 121:107. Nelja võiduni peetavat seeriat 2:1 juhtima asunud Bucks haaras poolajaks 17-punktilise edu ja ehkki viimased kaks veerandit kuulusid Orlandole, piisas algsest edust 14-punktiliseks võiduks.

Milwaukee resultatiivseimana viskas Giannis Antetokounmpo 35 punkti, tuues ka 11 lauapalli ja jagades seitse korvisöötu. Khris Middleton lisas 17 punkti, Brook Lopeze kontole kirjutati 16 silma. Orlando parimaks osutus pingilt sekkunud D.J. Augustin, kes tõi omadele  24 punkti.

Orlando – Milwaukee 107:121 (Milwaukee juhib seeriat 2:1)
Miami – Indiana 124:115 (Miami juhib seeriat 3:0)
Houston – Oklahoma City 119:107 la. (Houston juhib seeriat 2:1)
Portland – Los Angeles Lakers 108:116 (Lakers juhib seeriat 2:1)