Regina Oja valmistub hooajaks Ruhpoldingis

Laskesuusatamise hooaeg algab juba kolme ja poole kuu pärast ning ettevalmistused eesseisvaks hooajaks koguvad aina tuure. Regina Oja on end arendama ja treenima sõitnud laskesuusa mekasse Ruhpoldingisse.

"Kogu see õhkkond ja keskkond on natukene teine ja need tingimused, mis siin loodud on, neid tõuse on paratamatult rohkem kui Eestis ja neid saab reaalselt mägedeks ja tõusudeks nimetada, lausus Oja ERR-ile.

"Mida kuu edasi ja mida rohkem me selles treeningtsüklis edasi läheme, seda rohkem on ka selliseid raskemaid treeninguid vaja. Maikuus ei näinud ma otsest probleemi seal Eestis treenida, aga praegu ma vaatan, et väga raske oleks seal head kvaliteetset treeningut teha, kui mul on näiteks 60 minutit tõusu sõita, siis ma paratamatult seda Eestis ei leia."

Eelmisel hooajal saavutatud teine koht segapaarissõidus motiveerib uuel hooajal veelgi paremat potentsiaali näitama. "Ma ei näe selles asja, mis mulle pinget peale paneks. Ma pigem näengi, et see motiveerib ja arendab mind. Tean, milleks me nüüd juba võimelised oleme," lausus Oja.

Uus hooaeg peaks algama novembri lõpus Kontiolahtis, kuid mõistagi võivad kalendrisse tulla muudatused. "Praegu on nii palju infot, et hooaeg toimub plaanipäraselt, võimalikud on muudatused, sellest me teame kõik. Võib-olla toimubki esimene trimester Skandinaavias, mis on ju tegelikult tore ja mõistlik. Nad ütlevad seda vahetult enne hooaega."

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: