Saaremaa Võrkpalliklubi jätkab tegevust

Saaremaa VK
Saaremaa VK Autor/allikas: CEV

Koroonakriisist räsitud Saaremaa Võrkpalliklubi, mis pidas oma tänaseni viimase mängu märtsis, teatas, et jätkab tegevust ning alustab oma neljandat hooaega.

"Möödunud hooaeg oli raske kogu maailma spordis, samuti ka meil. Seetõttu oli vahepeal jätkamine ka meie jaoks küsimärgi all ja ega keegi meist ei tea, mida toob järgnev hooaeg. Kuid igale langusele järgneb ükskord tõus," teatab Saaremaa VK pressiteates.

"Möödunud periood oli keeruline kõigile ja on mõjutanud ka meie klubi presidenti Toivo Alti. Sellega seonduvalt astub Toivo Alt isiklikel põhjustel aktiivsest klubitööst ajutiselt eemale, mis ei tähenda, et ta klubiga seotuks ei jää ka praegusel perioodil."

"Klubi presidendi rolli täidab Toivo naasmiseni tema sugulane Ivar Alt ja mis veelgi olulisem, tagab ta juba sõlmitud toetuslepingute alusel ka klubile piisava eelarve, et klubi saaks seatud eesmärke täita." 

"Kes on treenerid ja millises koosseisus klubi uuel hooajal mängib anname teada jooksvalt järgnevate nädalate jooksul. Rohkem infot juba lähipäevil."

Tänavu märtsis tegi Saaremaa Võrkpalliklubi ajalugu, jõudes CEV Challenge Cupi eurosarjas esimest korda veerandfinaali, kus kohtuti Milanoga. Vastasseisu mõlemad kohtumised peeti koroonaviiruse puhangu tõttu Kuressaares, kuid sealt sai alguse suurem viiruse levik, mistõttu jäeti kohalik võrkpallihooaeg pooleli.

2017. aastal asutatud võrkpalliklubi tuli eelmisel hooajal Eesti-Läti liigas teiseks ja Eestis kolmandaks. Aasta varem krooniti Saaremaa esmakordselt Eesti meistriks.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: