Juventus ja Lazio punkte ei loovutanud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Torino Juventus
Torino Juventus Autor/allikas: SCANPIX / Imago Sport

Itaalia jalgpalli kõrgliigas olid teisipäeval võidukad nii liidermeeskond Torino Juventus kui ka nende lähim jälitaja Rooma Lazio.

Juventus alistas võõrsil Genoa 3:1. Pärast väravateta avapoolaega skoorisid külaliste poolelt Paulo Dybala (50. minutil), Cristiano Ronaldo (56.) ja Douglas Costa (73.). Genoa autabamus kirjutati Andrea Pinamonti (76.) nimele.

Lazio alistas samuti võõrsil AC Torino 2:1. Andre Belotti viienda minuti penalti viis Torino juhtima, aga teisel poolajal jõudude vahekord kaldus: Ciro Immobile 48. ja Marco Parolo 72. minuti tabamus tõid kolm punkti pealinlastele.

29. vooru järel on Juventusel 72 ja Laziol 68 punkti. Järgmisena läheb Juventus laupäeval kodus vastamisi linnarivaal Torinoga ja Lazio võõrustab samal päeval AC Milani.