Selveri Võrkpalliklubi korraldab noortele tasuta rannavõrkpalli treeninguid

Sporditegemine värskes õhus on suvepäeva lahutamatu koostisosa. Tallinnas ja Viimsis saavad lapsed nüüd tasuta saada võrkpallimängu algteadmisi ja seda nimekate juhendajate käe all.

Alates esmaspäevast toimuvad Tallinnas ja selle lähistel kokku neljas kohas tasuta võrkpallitrennid. Selveri klubi, Tallinna spordi- ja noorsooameti ja Viimsi valla poolt korraldatavatesse laagrisse on oodatud lapsed vanuses 9 - 19 aastat, kellel võib, aga ei pruugi olla eelnev võrkpallikogemus.

"Nii nullist tulijad, kui edasijõudnud lapsed - kõik on oodatud! Kui me vaatame siin ka täna, siis pooled on täitsa uued tulijad ja pooled on mänginud võrkpalli. Esimene trenn näitab, et sulandutakse teineteisega kokku - üks areneb ja teine aitab arengule kaasa," rääkis treener Rando Soome intervjuus ERR-ile.

Lisaks Rando Soomele on treeneriks ka endine naiste koondislane Anna-Liisa Sutt. Ennekõike on tähelepanu all ikkagi algtõed ja põhioskused ning mäng. Ülemäära keerulisi harjutusi tegema ei hakata.

"Ennekõike võib-olla lihtsalt natuke võrkpalliga tutvus - milline on ülal- ja altsööt, mingisugused elementaarsed tutvustused ja seesama võrkpallimäng, mida lapsed tahavad kohe hullult teha, et mängime,mängime," jätkas Soome. "Kui need asjad on selged, siis mäng juurde ja laps läheb kindlasti hea tujuga siit koju. Meil on võimalik siin väljakuid juurde panna, sest need on teisaldatavad. Kõik on oodatud. Esimese korra kohta ma olen väga üllatunud. Meid on täna kaheksa kohal ja seda täiesti nullist. Ainult taevas on katus, kõik mahuvad ära."

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: