Indrek Visnapuu korvpallikoduks saanud linnakust: arvan, et see on unikaalne

Eesti korvpallikoondis on igapäevaselt treenimas oma korvpallikodus Spordiklubis Nord, mis eriolukorra lõppedes reageeris kiiresti innovatiivsete lahenduste leidmisele.

Korvpallikoondise koduks olev Spordiklubi Nord lõi juba eriolukorra lõpufaasis Eestis ainulaadse vabaõhtu spordilinnaku, kus nelja korvpalliplatsiga on võimalik korvpalli kõrval harrastada ka näiteks judot, iluvõimlemist, ujumist või n-ö multispordi treeningut, mis koosneb erinevatest aladest. Klubi spordidirektori Indrek Visnapuu sõnul on säärane linnak Eestis uus ja ainulaadne.

"Loomulikult on püsti pandud erinevaid tänavakorvpalliturniire, kus on isegi rohkem korve kui meil siin, aga meil on telgis võimalik võimelda, meil on võimalik judot teha, meil on võimalik välisväljakutel korvpalli mängida, meil on sisevõimalused, kus erinevaid alasid teha. Meil on partnerkoolid, kellega proovime kokkuleppeid saada, et saaksime suvel ka nende taristuid kasutada, mida meil endal pole. Arvan, et see on unikaalne," usub Visnapuu.

Spordis palju näinud Indrek Visnapuu sõnul on vähemalt nende spordiklubi noored pärast eriolukorda treeningutele naasnud märksa innukamalt kui varem.

"Kui eriolukord lõppes ja meie esimesed välitreeningud ametlikult hakkasid, see ilm oli päris õudne. Lund sadas, kõvad tuuleiilid ja lapsed tulid trenni. Üks tüdruk tuli täitsa lumesajus ja tahtis korvpallitrenni tulla. See on uskumatu. Selle sama päeva jooksul läks ilm aga natuke paremaks ja õhtul olid juba kaheksa-üheksaliikmelised grupid trennis täis. Näen seda indu, näen, et lapsed tahavad trenni teha."

Eesti korvpallikoondis jääb Nord Cramo spordihoonesse treenima kogu suveks.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: