Kolmepunktijoone tagant säranud Doncic vedas Dallase võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Luka Doncic
Luka Doncic Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA teenis läinud öösel võidulisa Dallas Mavericks, kes alistas Luka Doncici hea mängu toel kodusaalis Portland Trail Blazersi 120:112.

Dallase meeskond võitis kohtumise avaveerandi napi ühe silmaga, kuid poolajaks kasvatati edu üheksale punktile. Pärast vaheaega jätkus kohtumine tasavägiselt, kui kolmas veerand lõppes viigiliselt ning neljandal veerandil jäid minimaalselt peale külalised. Portlandi üritustest hoolimata jäi kokkuvõttes kaheksa punktiga peale Dallas.

Võitjate parimaks osutunud Luka Doncic tõi omadele 35 punkti, tabades karjääri parimad kaheksa kolmest. Lisaks kirjutati sloveeni kontole kaheksa lauapalli ja seitse resultatiivset söötu. Tim Hardaway Jr. panustas võitu 29 silmaga. Portlandi resultatiivseim oli 34 punkti visanud Damian Lillard.

Läänekonverentsis jätkab Dallas 27 võidu ja 15 kaotusega kuuendal kohal. Portland on 18 võidu ja 25 kaotusega kümnes.