Reedel algab traditsiooniline Taliturniir ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Traditsiooniliselt algab uus kalendriaasta Taliturniiriga, kui pall pannakse EJL-i jalgpallihallis mängu sel reedel.

Esimesel õhtul kohtuvad vastavalt A- ja B-turniiridel Tallinna FCI Levadia – Tartu JK Tammeka (kell 17.45) ning FC Kuressaare – Tallinna JK Legion (19.35).

Viimastel aastatel on olnud ajakavas erisusi ning erandiks poleks tänavune hooaeg, kui hooajaks ettevalmistumisel tullakse vastu klubide soovidele pidada sõpruskohtumisi väljaspool Eestit. Näiteks Paide Linnameeskond ja Tallinna FC Flora ei mängi teise vooru kohtumisi, sest kohtuvad välisklubidega ja ei soovinud tiheda mängukalendri tõttu ka hiljem vastavalt Transi ja Tammekaga mängida. Seetõttu on kalendris kaks B- ja A-turniiri võistkondade omavahelist mängu.

C- ja E-turniiride meeskonnad tulevad tänavu esimest korda väljakule 26. jaanuaril, D-turniiri võistkonnad alustavad päev varem.

Hooaja ettevalmistusturniiril tabelit ei peeta ja seega võitjat ei selgitata. Sissepääs on pealtvaatajatele tasuta.

Taliturniir 2020 A- ja B-turniiri ajakava:

I voor

Reede, 10. jaanuar

17.45 Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)

19.35 FC Kuressaare - TJK Legion (B-turniir)

Laupäev, 11. jaanuar

13.10 JK Tallinna Kalev - Maardu Linnameeskond (B-turniir)

15.00 JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)

16.50 Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus (B-turniir)

II voor

Reede, 17. jaanuar

17.45 Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)

19.35 FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus (B-turniir)

Laupäev, 18. jaanuar

12.00 Maardu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik (B-turniir)

18.20 JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev (otseülekanne Soccernet.ee) (A+B-turniir)

Pühapäev, 19. jaanuar

13.10 TJK Legion - Tartu JK Tammeka (B+A-turniir)

III voor

Reede, 24. jaanuar

17.45 Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev (B-turniir)

19.35 Maardu Linnameeskond - TJK Legion (B-turniir)

Laupäev, 25. jaanuar

13.10 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare (B-turniir)

15.00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC (otseülekanne Soccernet.ee)

16.50 Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans (A-turniir)

Pühapäev, 26. jaanuar

15.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)

IV voor

Neljapäev, 30. jaanuar

17.00 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare (B-turniir)

Reede, 31. jaanuar

17.45 Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)

Laupäev, 1. veebruar

16.30 Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)

18.20 Viljandi JK Tulevik - TJK Legion (B-turniir)

Pühapäev, 2. veebruar

13.10 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans (A-turniir) (kokkuleppel JK Transiga mängib FC Flora roteeritud koosseisuga)

20.30 Pärnu JK Vaprus - Maardu Linnameeskond (B-turniir)

V voor

Reede, 7. veebruar

17.45 JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)

19.35 TJK Legion - Pärnu JK Vaprus (B-turniir)

Laupäev, 8. veebruar

13.10 Maardu Linnameeskond - FC Kuressaare (B-turniir)

15.00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)

16.50 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond (A-turniir)

18.40 JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik (B-turniir)

Laupäev, 15. veebruar

13.10 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora (A-turniir) (I vooru kohtumine)

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: