New York Knicks sai juba kümnenda järjestikuse kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

CJ McCollum saadab palli üle Knicksi mängija korvi.
CJ McCollum saadab palli üle Knicksi mängija korvi. Autor/allikas: USA Today Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA jäi New York Knicks võõrsil kindlalt 87:115 alla Portland Trail Blazerile, saades kümnenda kaotuse järjest. Üldse on nad sel hooajal võitnud vaid neli ja kaotanud 20 mängu, olles võiduprotsendilt liiga kõige kehvem meeskond.

Võitjate parim oli Damian Lillard 31 punktiga, Hassan Whiteside lisas 17 ning Carmelo Anthony ja Anfernee Simons kumbki 16 punkti. Knicksi ridades tõi Julius Randle 15 punkti ja võttis seitse lauapalli.

Miami Heat sai kodusaalis lisaajal 135:121 jagu Atlanta Hawksist. Mängu alustas paremini Heat, juhtides esimesel veerandajal vahepeal 15 punktiga, kuid poolajavileks oli eduseis kahanenud kahele punktile. Viimasele veerandile mindi vastu Hawksi kolmepunktilises paremuses. Minut enne normaalaja lõppu juhtis Hawks 117:111, kuid esmalt tabas kolmese Duncan Robinson ja seejärel Jimmy Butler, viies mängu lisaajale, kus Heat tegi 16:0 spurdi.

Robinson püstitas enda kaugvisete rekordi, tabades 14 katsest kümme kolmest. Lisaks tegi ta ka karjääri punktirekordi, tuues 34 punkti. Heati resultatiivseim oli Kendrick Nunn 36 punktiga, Bam Adebayo sai kirja esimese kolmikduubli, tuues 30 punkti, võttes 11 lauapalli ja andes 11 korvisöötu. Ka Butler tegi kolmikduubli, visates 20 punkti, võttes 18 lauapalli ja andes kümme resultatiivset söötu.

Hawksi parim oli De'Andre Hunter 28 punktiga.

Charlotte – Washington 114:107
Philadelphia – Denver 97:92
Miami – Atlanta 135:121 la.
Portland – New York 115:87