Reim ERR-ile: see on minu kui treeneri jaoks väga hea väljakutse

Foto: Siim Lõvi/ERR

Suvel Eesti jalgpallikoondise peatreeneriametist tagasi astunud Martin Reim asub juhendama FCI Levadia jalgpallimeeskonda.

Küsimusele, kas põlise FC Flora mehena ei ole imelik FCI Levadia peatreeneriks hakata, vastab Reim: "Ma arvan, et oleks see kohe peale Flora treeneriametit või mängijana ületulek, siis võib-olla oleks olnud natuke imelikum tunne. Aga praegu, kui mõelda Eesti jalgpallile, siis nii suur meil see jalgpalliriik ei ole, nii palju võimalusi siin ei ole ja kui selline pakkumine tehti, siis minu kui treeneri jaoks on see väga hea väljakutse."

Tee Reimini jõudmisel oli lihtne. "Me kõik tunneme üksteist omavahel ja mul on ka Levadia klubi juures tuttavad inimesed," jätkas Reim. "Üks telefonikõne ja uurimine, kas ma olen huvitatud ja kas tasub selle mõttega edasi minna ning sealt see esimene kontakt tuli."

Milline on aga meeskonna seis? "Palju parem, kui enne seda Levadia teema üles kerkimist, aga ta ei ole veel sellises faasis, et siin midagi välja öelda. Kindlasti on siin väga palju häid asju, mida eelmine klubi peatreener tõi. See tuleb säilitada ja siis leida üles kohad, kus midagi ei õnnestunud ja need paremaks teha," rääkis Reim. "Ma arvan, et kui võrrelda Eesti suuri klubisid, siis on kõigil üks eesmärk, et see mind nagu ei üllataks ja pigem oleks imelik, kui Levadia oleks teinud mulle treeneri pakkumise ja öelnud, et eesmärk on tulla meistriliigas kolmandaks. See oleks väga naljakas olnud."

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: