Moskva CSKA jätkab Euroliigas võidulainel ({{contentCtrl.commentsTotal}})

William Clyburn
William Clyburn Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Korvpalli Euroliigas jätkab kaotusteta Moskva CSKA, kes alistas võõrsil Berliini Alba tulemusega 82:66.

Moskva CSKA oli Berliini Albast üle terve kohtumise vältel, kuid eriti domineeriti kolmandat veerandit, kui visati 22 punkti vastase kaheksa vastu. Võitjate resultatiivseim oli Mike James, kes viskas 22 silma, Darrun Hilliard lisas meeskonnale 21 punkti. Berliini Alba parimad olid 11 punkti visanud Niels Giffey, Tim Schneider ja Luke Sikma.

Baskonia alistas kodusaalis aga Olympiacose tulemusega 82:66. Juba poolaja pausile läks kodumeeskond 41:36 eduseisust ning seda ei antud käest järgmisel kahel veerandil. Baskonia parim oli üleplatsimehena 25 punkti visanud Tornike Shengelia, Olympiacose resultatiivseim oli 15 silma kirja saanud Brandon Paul.

Koduseinte toel võttis võidu ka Milano Olimipa, kes alistas Fenerbahce tulemusega 87:74. Kodumeeskonna suurim korvikütt oli 22 silma visanud Sergio Rodriguez, vastaste parimad olid 14 punkti meeskonnale toonud Jan Vesely ja Joffrey Lauvergne.

Nelja vooru järel hoiab liidrikohta Moskva CSKA. Ainult võite on tunnistanud ka teisel kohal olev FC Barcelona. Milano Olimpia (3-1) on viies, Baskonia (2-2) seitsmes, Olympiacos (1-3) 14., Berliini Alba (1-3) 15. ja Fenerbahce (1-3) 16..