Rain Veideman vedas Rakvere Tarva hooaja kolmanda võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rain Veideman
Rain Veideman Autor/allikas: facebook.com/RakvereTarvas

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Rakvere Tarvas kodusaalis Valmiera Glass Via tulemusega 95:89.

Tarvas jäi esimesel veerandil 24:27 kaotusseisu ning poolajapausiks kärises vahe seitsmepunktiliseks 42:49-le. Kolmandal veerandil hakkas Rakvere meeskond vahe vähendama ning otsustavale neljanikule mindi vastu 70:70 viigiseisus. Neljanda veerandi alguses asus Tarvas juhtima Rain Veidemani täpsest kaugviskest ning edu enam käest ei antudki.

Päeva kangelaseks tõusis 28 punkti, nelja lauapalli ja ühe korvisööduga Veideman. 14 silma, seitse lauapalli ja neli resultatiivset söötu lisas meeskonnale Devin Lee Harris. 12 punktiga toetas Egert Haller ja 11-ga Renato Lindmets. Vastaste resultatiivseim oli 19 punkti, seitsme lauapalli ja kolme korvisööduga Roberts Blumbergs.

Rakvere Tarvas sai sel hooajal kolmanda võidu ning on viie mängu järel kaheksandal kohal. Valmiera Glass via on ühe võidu ja viie kaotusega 13. tabelireal.

Järgmised Eesti-Läti korvpalliliiga kohtumised toimuvad laupäeval, kui vastamisi lähevad Riia VEF ja Jurmala, Tallinna Kalev/TLÜ ja Tartu Ülikool, Pärnu Sadam ja BK Ogre ning Läti Ülikool ja BK Ventspils.