Kalev/Cramo naaseb Jurmalast kaotusega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti-Läti korvpalliliigas jäi BC Kalev/Cramo võõrsil alla Jurmalale tulemusega 56:68.

Avaveerandil asus Jurmala Kalev/Cramo ees vahepeal suisa kaheksa punktiga juhtima, kuid Eesti meeskond suutis teise veerandi alguseks siiski seisu viigistada 20:20-le ning poolaja pausile läks Kalev/Cramo ühepunktilise eduseisuga 38:37.

Kolmandal veerandil jäi Kalev/Cramo lätlaste vastu hätta ning korvi visati vaid neli punkti vastase 13 vastu. Jurmalale ei suudetud lähemale tulla ka otsustaval mänguajal ning nii tuli võõrsil vastu võtta 56:68 kaotus.

Jurmala resultatiivseim oli 13 punkti ja viie lauapalliga Ervins Jonats. Teda toetasid kümne punktiga Kaspars Vecvagars ja Edgars Jeromanovs. Kalev/Cramo parim oli 13 silma tabanud Kristjan Kitsind. Aigars Škele lisas kümme punkti ning Sten-Timmu Sokk ja Sander Raieste üheksa.

Teistes kohtumistes tuli Tallinna Kalev/TLÜ-l tunnistada Riia VEF-i nappi paremust tulemusega 96:99 ning BK Ogre alistas BK Ventspilsi 93:89.