Kalev/Cramo alustas Eesti-Läti liigat kindla võiduga ({{commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo alustas Eesti-Läti korvpalliliiga uut hooaega kodumänguga, alistades Valga-Valka/Maks&Mooritsa kindlalt 93:67.

Kalev/Cramo võitis poolaja 43:37, kuid kolmanda veerandi keskel õnnestus Valgal seis 46:46 viigistada. Tasavägist mängu jagus aga vaid paariks minutiks ja siis läks Kalev/Cramo taas oma teed ja võttis lõpuks kindla võidu.

Kalev/Cramo parimana tõi Martin Paasoja 24 punkti, Sander Raieste lisas 14 punkti ja andis viis resultatiivset söötu ning Martin Dorbek 13 punkti ja kaheksa resultatiivset söötu.

Valga resultatiivseim oli Branko Jereminov 20 punktiga, lisaks võttis ta viis lauapalli ja andis viis resultatiivset söötu.

Rapla/AVIS Utilitas sai võõrsil 73:68 jagu Valmierast.