Urmas Tali: usun, et sel aastal on kõik mängud publikule

Saaremaa Võrkpalliklubi peatreener Urmas Tali usub, et uuel hooajal on Eesti-Läti liiga tase varasemast kõrgem ning et kõik mängud võiksid pakkuda pealtvaatajatele silmailu.

Saaremaa jaoks algab uus hooaeg juba täna, kui vastamisi minnakse TalTechiga. "Loodan, et oleme kahe kuuga piisavalt palju vaeva näinud ja hakkame mingit mänguvormi saavutama. Kui head või halvad me täna oleme, eks see paistab tänasest TTÜ mängu tulemusest. Eks meil selline seadistus on natuke pikema vinnaga. Vaatame, kuidas me kuu pärast välja näeme ja kui head me siis oleme," kommenteeris Tali saarlaste valmisolekut uueks hooajaks.

"Meie võistkond on suuresti ikkagi täiesti uus. Eks see mängijate omavaheline kommunikatsioon, sisseelamine ja üksteise mõistmine võtabki natuke aega. Usun, et oleme õigel teel. Kui see kommunikatsioon on täna väljakul piisavalt okei, siis usun, et tuleb hea mäng."

Tali usub, et liiga on tänavu tugevam, kui ta oli eelmine hooaeg. "Üldiselt arvan, et kahju, et Rakvere meeskond enam liigat ei mängi, aga nagu ma ka ütlesin, siis võistkondade arv on küll väiksem, aga koosseisud on kindlalt tummisemad, kui nad eelnevatel aastatel olid. Ma usun, et sel aastal on kõik mängud ikka publikule, palju nauditavamad ja taseme poolest paremad, mitte ainult Eesti meeskonnad, aga ka Läti omad."

Kuigi võistlusi on palju, loodab Tali Saaremaaga hästi esineda kõikides sarjades. "Igal pool peab hästi osalema, aga meie põhirõhk on esimesel eurosarja mängul 11. detsembril kodus, kus me eurosarja hooaja avamise teeme. Usun, et kõik klubid on detsembriks hoopis teistsuguse näoga, kui nad on täna. Usun, et see mängupilt läheb iga korraga aina paremaks ja sama on ka meil."

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: