Atletico ja Real pidasid USA-s põneva sõpruskohtumise ({{commentsTotal}})

Atletico ja Real pidasid USA-s põneva sõpruskohtumise
Atletico ja Real pidasid USA-s põneva sõpruskohtumise Autor/allikas: ZUMA Wire/Scanpix

Madridi Atletico alistas Ameerikas peetud sõpruskohtumises Hispaania liiga rivaali Madridi Reali tulemusega 7:3.

Avavärava lõi Atletico seejuures juba esimesel minutil, kui täpne oli Diego Costa. Kaheksandal minutil skooris Joao Felix, kes viis meeskonna 2:0 juhtima. Seejärel leidis pall tee võrku veel Angel Correa ning kahel korral Costa jalast. Esimene poolaeg lõppes seisul 5:0.

Väravatesadu jätkus aga teisel poolajal, kui Costa lõi palli uuesti võrku 51. minutil. Madridi Reali eest skooris esimese värava 59. minutil Nacho. Kuus minutit hiljem läksid omavahel kättpidi kokku Costa ja Reali kaitsja Dani Carvajali, mille tulemusel teenisid mõlemad mehed punase kaardi. Atletico eest sahistas veel võrku Vitolo ning Reali eest Karim Benzema ja Javier Sanchez.