Argentina alistas Copa Americal Katari ja pääses veerandfinaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Argentina alistas Copa Americal Katari ja pääses veerandfinaali
Argentina alistas Copa Americal Katari ja pääses veerandfinaali Autor/allikas: EPA/Scanpix

Lõuna-Ameerika jalgpalli suurturniiril Copa America alistas Argentina jalgpallikoondis B-grupi viimases voorus Katari 2:0 ning pääses veerandfinaali.

Argentina eest sahistas võrku kohtumise neljandal minutil Lautaro Martinez. Teise värava lõi veidi enne mängu lõppu, 82. minutil Sergio Agüero.

Argentina koondisele oli võit tähtis, et pääseda alagrupist edasi. Kuna teises kohtumises kaotas Paraguay Kolumbiale tulemusega 1:0, siis pääseski täiseduga lõpetanud Kolumbia koondise järel teisena veerandfinaali Argentina. Kolmanda koha teeninud Paraguay võib pääseda edasi veel juhul, kui ta kolmest alagrupist kuulub kahe parema kaotaja hulka.