Uruguay kaotas Copa Americal Jaapani vastu punkte ({{commentsTotal}})

Uruguay kaotas Jaapani meeskonna vastu olulisi punkte
Uruguay kaotas Jaapani meeskonna vastu olulisi punkte Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Lõuna-Ameerika suurturniiri Copa America C-alagrupis tuli Uruguayl leppida Jaapani meeskonnaga 2:2 viigiga.

Jaapani viis avapoolajal juhtima Koji Miyoshi, kuid seitse minutit hiljem viigistas Uruguay eest VAR-iga määratult penaltist seisu Luis Suarez. Teisel poolajal viis Jaapani taas ette Miyoshi täpne tabamus, kuid Jose Maria Gimanez viigistas uuesti seisu nurgalöödust peaga sahistatud väravast.

Jaapan pääses Copa Americale mängima teist korda külalismeeksonnana. 1999. aastal neid edu ei saatnud ning alagrupifaasist edasi ei pääsetud. 20 aastat hiljem mängib Jaapani koondis noorenenud koosseisus, kuid tiitlikaitsjatele siiski vastu ei saadud. Koondisesse kuulus ka Madridi Realiga viieaastase lepingu sõlminud Takefusa Kubo.

C-alagrupis hoiab esikohta Uruguay, kel on neli punkti. Järgnevad Tšiili (3), Jaapan (1) ja Ecuador (0).