Paraguayga viigistanud Argentina on Copa Americal raskes seisus ({{commentsTotal}})

Argentina jalgpallikoondislased pärast mängu Paraguayga.
Argentina jalgpallikoondislased pärast mängu Paraguayga. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Lõuna-Ameerika suurturniiri Copa Americat kaotusega alustanud Argentinal ei läinud väga palju paremini ka teises kohtumises, kui Paraguayga mängiti 1:1 viiki.

Paraguay asus kohtumist juhtima 37. minutil Richard Sancheze väravast, viigi tõi 57. minutil tabloole Lionel Messi, realiseerides penalti. Viis minutit hiljem teenis 11. minuti karistuslöögi ka Paraguay, aga argentiinlaste väravavaht Franco Armani tõrjus Derlis Gonzaleze löögi, päästes seega Argentinale viigipunkti.

Alagrupi teises mängus sai Kolumbia tänu Duvan Zapata 86. minuti väravale 1:0 Katarist jagu ja jätkab täisedu kahe võiduga alagrupi liidrina.

Kahe mängu järel on Argentina B-alagrupis ühe punktiga viimasel kohal, kuid neil on siiski võimalus edasi pääseda, kui viimases mängus alistatakse Katar. Teise järjestikuse viigi teinud Paraguay ainus edasipääsulootus on alistada Kolumbia, sellisel juhul jääks Argentina veerandfinaalidest välja.

Kolumbia - Katar 1:0
Argentina - Paraguay 1:1