Kristin Kuuba jõudis Taanis veerandfinaali ({{commentsTotal}})

Kristin Kuuba Kaasanis
Kristin Kuuba Kaasanis Autor/allikas: Eesti Sulgpalliliit

25 000 dollari suuruse auhinnafondiga sulgpalli Euroopa karikaetapil Taanis jõudis Kristin Kuuba veerandfinaali.

Esimeses ringis alistas Kuuba prantslanna Yaelle Hoyaux 21:15, 21:19. Teises ringis kuueteistkümne parema seas oli Eesti esireketi vastane Laura Sarosi Ungarist. Kuuba sai ungarlanna üle revanši eelmisel nädalal Brasiilia turniiril veerandfinaalis saadud kaotuse eest, alistades vastase 21:14, 21:17.

Veerandfinaalis kohtub Kuuba (BWF 64.) võistlustel esimesesena asetatud taanlanna Line Kjaersfeldtiga, kes on maailma edetabelis 19. kohal.

Raul Must jäi võistlustel jagama üheksandat kohta. Avamängus võitis Must belglast Maxime Moreelsi 16:21, 21:9, 21:13. Kaheksandikfinaalis oli Musta (BWF 90.) vastane viienda paigutusega India mängija Subhankar Dey (BWF 41.), kellele tuli alla vanduda 14:21, 13:21.