Üleplatsimees Veideman vedas Mantova võidule ({{commentsTotal}})

Rain Veideman
Rain Veideman Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Rain Veidemani koduklubi Mantova teenis Itaalia korvpalli esiliiga kaheksandikfinaalseeria neljandas mängus kindla võidu, viigistades seeria 2:2-le

Rain Veidemani koduklubi Mantova Pompea alistas koduväljakul Bergamo tulemusega 87:67, vahendab Korvpall24.ee.

Mantova võitis avaveerandi 24:21 ega loovutanud eduseisu enam kordagi, juhtides poolajaks 41:34 ja kolmanda neljandiku lõpuks lausa 70:47.

Algviisikus alustanud Veideman viibis väljakul 26 minutit ning viskas selle ajaga üleplatsimehena 25 punkti (kahesed 8/11, kolmesed 1/2, vabavisked 6/6). Lisaks kogunes eestlase arvele üks lauapall, neli resultatiivset söötu, üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.