Viis väravat löönud Liverpool ei jäta jonni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mohamed Salah ja Naby Keita
Mohamed Salah ja Naby Keita Autor/allikas: Action Images via Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis reedel suure võidu Liverpool, kes alistas kodumurul juba esiliigasse kukkunud Huddersfield Towni 5:0. Selle tulemusega kerkis Liverpool ühtlasi ka uuesti tabeliliidriks.

Kohtumise esimene värav löödi juba 15 sekundiga, kui Naby Keita kõrge pressingu järel sai palli Mohamed Salah, kes omakorda mängis löögile skoori teinud Keita. Sadio Mane kahekordistas 22 minutit hiljem võõrustajate eduseisu ning poolaja lõpus sai jala valgeks ka Mohamed Salah. Teisel poolajal lõid Mane ja Salah kumbki veel ühe värava.

Ühtlasi naasis reedeses mängus Liverpooli eest platsile aastase mängupausi pidanud poolkaitsja Alex Oxlade-Chamberlain, kes vigastas mulluses Meistrite liiga poolfinaalis Roma vastu enda põlve.

Esimeseks tõusnud Liverpooli (91 p) edu Manchester City (89 p) ees on kahepunktiline, kuid valitsevatest meistritest on peetud üks mäng enam. Liverpoolil jääb Inglismaa meistrivõistlustel mängida veel Newcastle'i ja Wolverhamptoniga, City kohtub Burnley, Leicesteri ja Brightoniga.