Ülitähtsa derbimängu võitnud City tõusis taas liidriks ({{commentsTotal}})

Manchester City
Manchester City Autor/allikas: AP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester City Old Traffordil linnarivaali Unitedi 2:0 ja tõusis kolm vooru enne hooaja lõppu taas liidripositsioonile.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel tõi City mängu särtsu juurde Leroy Sane sisse vahetamisega. 54. minutil viis Bernardo Silva külalised juhtima, 12 minutit alustas kiirrünnakut Raheem Sterling ja Sane realiseeris tema söödu Cityle ülitähtsad kolm punkti taganud väravaks.

Koduliigas 11. järjestikuse võidu võtnud Manchesteri sinine meeskond on 35 mänguga kogunud 89 punkti, ühe enam teisel kohal olevast Liverpoolist. Kehvasti on käimas Unitedi käsi - kõigi võistlussarjade peale on viimasest üheksast kohtumisest kaotatud koguni seitse. Tabelis on ManU sellega kuuendal kohal, kaks punkti tagapool kolmapäeval 1:3 Wolverhamptonile kaotanud Arsenalist.