Avo Keele arvates tõi Pärnule meistritiitli meeskonna korrektsus

Foto: ERR

Pärnu Võrkpalliklubi nelja-aastase vaheaja järel Eesti meistritiitlini vedanud Avo Keele sõnul ootas ta meeskonnalt finaalseeria neljandas mängus paremat mängupilti, kuid tiitlivõiduga jääb ta sellegipoolest rahule.

"Meistritiitlit kindlasti tahtsin, aga ma võib-olla oleksin oodanud meeskonnalt natukene teistmoodi emotsionaalset tausta selleks mänguks. Tõenäoliselt meeskond oli väsinud, kuigi eile õhtuses trennis mulle tundus, et sooritused nägid visuaalselt ja füüsiliselt väga head välja. Väike pidur oli nagu peal – nad ei olnud sellised, nagu nad olid Saaremaa vastu kolm mängu ja Tartu vastu kolm esimest mängu. Mis see põhjus on, ei tea – ju me täna arutame."

Mis oli see, mis viis Pärnu kokkuvõttes võidule? "Ma arvan, et see oli see korrektsus. Teise inimese pea sisse on hästi raske näha – vahel aimad õigesti, vahel valesti, aga seal (mängu lõpus) see neli punkti oli nüüd küll see, mida oleksin oodanud algusest peale."

Avo Keele jaoks on tegemist kogenud treeneri 23. meistritiitliga. Kui tähtis on see tiitel võrreldes varasematega? "Iga tiitel oma omamoodi tähtis. Enne poolfinaalseeriat Saaremaaga istusin ma rabas ühe kuivenduskraavi ääres ja ootasin kobrast ning äkki tabasin end mõttelt, et kui nüüd küsida, kuidas mingisugust seeriat mängida või tiitlit saada, siis nüüd ma olen seda meelt, et ma hea meelega mängiksin seeriaid. Kui hooaja alguses ma ütlesin, et meie võimalused tekivad nii öelda nende ühe mängu meistritiitlitega, siis nüüd ma mõtlen teistmoodi."

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: