EuroCupi võitjaks krooniti Valencia ({{commentsTotal}})

Bojan Dubljevic rõõmustamas Valencia võidu üle
Bojan Dubljevic rõõmustamas Valencia võidu üle Autor/allikas: EPA/Scanpix

Euroopa tugevuselt teise korvpallisarja EuroCup finaalseeria otsustavas kolmandas kohtumises alistas Valencia kindlalt Berliini Alba. Võiduga teenis Hispaania klubi õiguse järgmisel aastal osaleda Euroliigas.

Kohtumist Valencias alustas paremini Berliini Alba, kes avaveerandi lõpus juhtis 18:17. Teisel mänguajal rebis aga ette kodumeeskond, kes viskas 29 punkti vastase 15 vastu. Poolajapausile mindi seega seisult 36:33 Valencia kasuks. Berliini Albal ei olnud vastastele midagi vastu panna ka teisel poolajal ning nii tuli tunnistada Valencia paremust 63:89.

Valencia parim oli 19 punktiga Thomas Matt. 18 silma lisasid meeskonnale Fernando San Emeterio ja Bojan Dubljevic. Berliini Alba resultatiivseim oli 19 punktiga Rokas Giedraitis.