Berliini Alba võitis lisaajal ja viigistas EuroCupi finaalseeria seisu ({{commentsTotal}})

Berliini Alba alistas EuroCupi finaalseeria teises kohtumises Valencia ja viigistas seisu Autor/allikas: www.imago-images.de/Scanpix

Euroopa tugevuselt teise korvpallisarja EuroCup finaalseeria teises kohtumises alistas Berliini Alba kodus lisaajal Valencia tulemusega 95:92. Kahe võiduni peetav finaalseeria on nüüd kahe meeskonna vahel 1:1 viigis.

Berliini Alba alustas koduseinte toel avaveerandit 23:21 võiduga ning poolajapausiks kasvatas oma edu kolmepunktiliseks 42:39. Otsustaval veerandil mängiti aga edu käest ning mõned sekundid enne normaalaja lõppu juhtisid külalised kohtumist 83:81-ga. Mängu viis lisaajale Peyton Siva täpne vise 2,2 sekundit enne lõpusireeni.

Lisaajal näitas Berliini Alba taas võimu ning viis 95:92 võiduga finaalseeria kolmandasse ja otsustavasse kohtumisse, mis peetakse 15. aprillil Valencias.

Berliini Alba parim mängija oli leedulane Rokas Giedraitis 17 punktiga. Valencia resultatiivseim oli üleplatsimehena 22 punkti visanud belglane Sam Van Rossom.

EuroCupi võitja pääseb järgmisel hooajal Euroliigasse.