Viimase hetke penalti kukutas Augsburgi karikasarjast ({{commentsTotal}})

Augsburg - RB Leipzig
Augsburg - RB Leipzig Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Saksamaa jalgpalli karikasarja poolfinaali jõudis esmakordselt RB Leipzig, kes alistas veerandfinaalis võõrsil Augsburgi lisaajal 2:1.

Timo Werner viis külalised 74. minutil juhtima, aga Ragnar Klavani endine koduklubi jõudis siiski viigitabamuseni - neljandal üleminutil oli täpne Alfred Finnbogasson.

Lisaaja viimasel minutil teenis Leipzig aga penalti, mille Marcel Halstenberg ka realiseeris.

Samuti tagas koha poolfinaalis Hamburg, kes oli võõrsil 2:0 üle Paderbornist. Mõlemad tabamused kirjutati Pierre-Michel Lasogga nimele.

Täna peetakse kaks ülejäänud veerandfinaali. Kohtuvad Müncheni Bayern - Heidenheim ja Schalke 04 - Bremeni Werder.