Viimase minuti värav tõstis Liverpooli tabeliliidriks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Roberto Firmino ja Mohamed Salah
Roberto Firmino ja Mohamed Salah Autor/allikas: EPA/Scanpix

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel teenis üliolulise võidu Liverpool, kes alistas kodus Tottenham Hotspuri 2:1.

Liverpool asus kohtumist juhtima 16. minutil, kui Andy Robertsoni tsenderdusest tegi peaga skoori Roberto Firmino. Teisel poolajal oma mängupilti oluliselt parandanud Spurs suutis seisu 70. minutil viigistada, kui Christian Erikseni söödu realiseeris Lucas Moura.

Tiitlikonkurentsis püsimiseks võitu vajanud Liverpooli suur surve kandis vilja kohtumise normaalaja viimasel minutil, kui Mohamed Salah suunas Trent Alexander-Arnoldi tsenderduse peaga tagasi värava ette, kust palli saatis oma väravasse Toby Alderweireld.

Magusa võiduga tõusis Liverpool tagasi tabeliliidriks, edestades ühe mängu vähem pidanud Manchester Cityt kahe silmaga. Tottenham on 61 punktiga kolmas.