Moskva CSKA sai Euroliigas kindlalt jagu Milano Olimpiast ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Daniel Hackett
Daniel Hackett Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Korvpalli Euroliigas sai Moskva CSKA kodus jagu Milano Olimpiast 101:95.

Esimese poolaja võitis CSKA kolmepunktilise eduga, 27:24 ning poolajapausiks kasvatas Venemaa klubi edu 51:43-le. Kodumeeskond jätkas mängu dikteerimist kolmandalgi veerandil ning otsustavat mänguaega, kus ei vääratatud, alustati 76:66 eduseisust.

Moskva CSKA resultatiivseim oli 19 punkti, seitsme lauapalli ja nelja korvisööduga Othello Hunter. Cory Higgins lisas 18 silma. Milano parimad olid 16 punktiga Vladimir Micov ja Nemanja Nedovic.

Tabelis hoiab CSKA teist kohta, Milano jätkab kuuendal positsioonil.

Anadolu Efes –  Barcelona 92:70
Buducnost – Olympiakos 76:89
Baskonia – Moskva Khimki 104:86