Venno vedas Galatasaray raskest seisust CEV Cupi finaali ({{commentsTotal}})

Oliver Venno (vasakul)
Oliver Venno (vasakul) Autor/allikas: CEV/cev.eu

Oliver Venno ja tema koduklubi Istanbuli Galatasaray pidasid teisipäeval CEV Cupi poolfinaali kordusmängu Venemaa klubi Kemerovo Kuzbassiga.

Avamängust oli Kemerovo meeskonnal kaasas 3:1 võit ja nii pidi Galatasaray täna võitma 3:0 või 3:1 ning seejärel olema parem ka kuldses geimis. Venno eestvedamisel seda ka suudeti ning nii mängib Galatasaray finaalis, kirjutab Volley.ee.

Istanbuli klubi kaotas täna esimese geimi 18:25, ent oli kolmes järgmises parem vastavalt 25:19, 25:21, 25:17 ning nii pidi finaali pääseja otsustama kuldne geim. Selleski suutis Galatasaray parem olla 15:10 ja jõudis seega finaali. Vaata statistikat!

Eestlasest diagonaalründaja panustas võitu koguni 33 punkti (+26) ja oli sellega kohtumise resultatiivseim. Ta realiseeris rünnakuid 52-protsendiliselt (60-st 31), kahe silma lisandus blokiga. Avamängus tõi Venno samuti üleplatsimehena 20 punkti.

Teises poolfinaalis kohtuvad Piraeuse Olympicaos ja Trentino Itas, avamängu võitis 3:0 Trentino, kordusmäng peetakse täna hilisõhtul.

Veerandfinaalis oli Galatasaray üle Aalsti Lindemansist, eestlasest diagonaalründaja oli mõlemas kohtumises oma meeskonna resultatiivseim, tuues vastavalt 20 ja 19 punkti.