Siim-Sander Vene koduklubi sai järjekordse kaotuse ({{commentsTotal}})

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Autor/allikas: EPA/Scanpix

Hispaania korvpalli kõrgliigas võttis Siim-Sander Vene koduklubi Herbalife Gran Canaria vastu neljanda järjestikuse kaotuse, kui võõrsil jäädi 87:89 alla San Pablo Burgosele.

Gran Canaria alustas kohtumist hästi, võites avaveerandi 27:18. Järgmise kümne minutiga lasti aga endale 25 silma visata ja poolajaks jäi alles minimaalne 44:43 eduseis. Tasavägise kolmanda veerandajaga pääses Burgos viimaseks neljandikuks 67:66 ette, aga korra õnnestus Gran Canarial siiski 74:73 juhtima minna ja paari punkti suurust vahet pidevalt hoida. Kuus sekundit enne lõppu vähendas Marcus Eriksson kaotusseisu 87:88 peale, kuid seejärel võttis tehnilise vea Nikola Radicevic, vabaviske realiseeris Vitor Benite ja Burgos võttis kokkuvõttes napi võidu, kirjutab Korvpall24.ee.

Siim-Sander Vene Gran Canaria koosseisu ei kuulunud. Kuue võidu kõrvale 15. kaotuse saanud Gran Canaria jätkab turniiritabelis 16. kohal.