Spurs alistas teisel lisaajal Thunderi, Aldridge'ilt 56 punkti ({{commentsTotal}})

LaMarcus Aldridge
LaMarcus Aldridge Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas San Antonio Spurs läinud öösel lisaajale läinud kohtumises Oklahoma City Thunderi 154:147.

Kodusaalis mänginud Spurs võitis avaveerandi kümne silmaga ja kuigi külalised suutsid suureskoorilise teise veerandi 40:37 võita, läks San Antonio meeskond pärast poolaega juba 12 silmaga ette. Neljandal veerandil oli aga selgelt paremaks osapooleks Thunder, loopides võõrustajate 25 punkti vastu 37 ning viies mängu lisaajale. Paraku teisel lisaajal külaliste jõud rauges ning Spurs võttis lõppkokkuvõttes seitsmepunktilise võidu.

Spursi võidu arhitektiks kujunes karjääri resultatiivseima mängu teinud LaMarcus Alridge, kelle kontole kirjutati koguni 56 punkti. Lisaks võttis San Antonio mängumees ka üheksa lauapalli ja jagas neli resultatiivset söötu. Spursi teise parimana loopis Derrick White 23 silma, pingilt sekkunud Marco Belinelli lisas 19 punkti. Kaotajate parim oli 30 punkti toonud Paul George, kes sai kirja ka kaheksa lauapalli.

Läänekonverentsi tippude heitluses teenis järjekordse võidu Denver Nuggets, kes oli kodus parem Los Angeles Clippersist 121:100 (37:25, 28:29, 28:22, 28:24). Nuggetsi resultatiivseim oli 23 punkti visanud Jamal Murray, kaotajate parimana tõi Lou Williams 19 silma.

Miami – Boston 115:99
Denver – LA Clippers 121:100
San Antonio – Oklahoma City 154:147
Sacramento – Detroit 112:102