Antetokounmpo kaksikduubel vedas Bucksi koduväljakul Utahi üle taas võiduni ({{commentsTotal}})

Giannis Antetokounmpo (34)
Giannis Antetokounmpo (34) Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Korvpalliliigas NBA tuli idakonverentsi liider Milwaukee Bucks viimasel veerandil välja kaotusseisust ning vormistas endale 114:102 võidu Utah Jazzi üle.

Utah juhtis kohtumist avapoolaja järel nelja ning enne otsustavat veerandit kolme punktiga. Viimasel neljandikul viis Bucksi 95:92 juhtima Giannis Antetokounmpo täpne kaugvise, kui mängida jäi veel kaheksa minutit ja 24 sekundit. Utah Jazz viskas viimasel veerandil 16 punkti Milwaukee Bucksi 31 vastu, millest teist korda järjest vastaste võitmiseks ei piisanud. Enne seda oli Utah seitse korda järjest Bucksist jagu saanud.

Antetokounmpo viskas kohtumise jooksul rekordilised 30 punkti ja võttis kümme lauapalli. Maldolm Brogdon lisas 21 silma. Viimase 12 kohtumisest on Bucks võidutsenud nüüd kümnel korral. Vastaste parim oli 26 punktiga Donovan Mitchell.

Seitsmendat kohtumist järjest LeBron Jamesita mänginud Los Angeles Lakers sai võõral väljakul võidu Dallas Mavericksi üle tulemusega 107:97. Lakers domineeris täielikult kolmandat veerandit ning tuli välja 15-punktilisest kaotusseisust. Brandon Ingram viskas kohtumises hooaja parima punktiskoorina 29 silma. Võidumängus olid võtmerolliga mängijad veel Lonzo Ball 21 ja Michael Beasley 13 punktiga.

Detroit Pistons - San Antonio Spurs 107:119
Boston Celtics - Brooklyn Nets 116:95
Houston Rockets - Denver Nuggets 125:113
Milwaukee Bucks - Utah Jass 114:102
New Orleand Pelicans - Memphis Grizzlies 114:95
Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 97:107
Portland Trail Blazers - New York Knicks 111:101
Sacramento Kings - Orlando Magic 111:95