Golden State alistas tulises mängus Portlandi ({{commentsTotal}})

Portland - Golden State
Portland - Golden State Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas tiitlikaitsja Golden State Warriors läinud öösel peetud kohtumises Portland Trail Blazersi 115:105.

Golden State läks Portlandis peetud kohtumist avaveerandi järel kolme silmaga juhtima ja poolajaks saavutati juba kaheksapunktiline edumaa. Kolmas veerand võideti kahe silmaga ja neljandal veerandil visati võrdselt 22 silma.

Küllaltki tasavägises mängus keesid tunded üle Warriorsi mängumehel Andre Iguoldalal, kes viskas poolajal palli publikusse, misjärel määrati talle tehniline viga ning väljakult eemaldamine. Kokku määrati tulises mängus tehniline viga koguni viiele mängijale.

Võitjate resultatiivseim mängija oli 32 silma loopinud Klay Thompson, Stephen Curry ja Kevin Durant lisasid kumbki 25 punkti. Portlandi parimana tõi Damian Lillard 40 punkti, kaksikduubliga sai hakkama 21 silma ja kümme lauapalli toonud Jusuf Nurkic.

Milwaukee – Brooklyn 129:115
New Orleans – Houston 104:108
Washington – Charlotte 130:126
Atlanta – Cleveland 111:108
Memphis – Boston 103:112
Utah – New York 129:97
Phoenix – Denver 118:122
Portland – Golden State 105:115