VIDEO | Davise visatud 48 punkti aitas Pelicansi koduväljakul napi võiduni ({{commentsTotal}})

Anthony Davis viskas võidumängus 48 punkti
Anthony Davis viskas võidumängus 48 punkti Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA võitis New Orleans Pelicans läinud ööl koduväljakul Dallas Mavericksi tulemusega 114:112. Anthony Davis viskas hooaja rekordilised 48 punkti ja võttis 17 lauapalli.

Esimese poolaja lõpuks juhtis kohtumist 11 punktiga Mavericks, kes tabas 19 kaugviskest kümme. Pelicans sai 13 katsest sisse vaid ühe. Kolmandal veerandil tabas Julius Randle neli korvi järjest ning rebis meeskonna Mavericksile kandadele. Ian Clarki kolmene ning Davise ja Solomon Hilli täpsed vabavisked jätsid Mavericksi otsustava veerandi eel vaid 88:86 juhtima. Punkt-punktis kulgenud kohtumise võitis Pelicans Davise tabatud kaugviskest 43 sekundit enne mängu lõppu.

Davise 48 punktile ja 17 lauapallile lisas Randle 22 silma ja 12 lauapalli. Vastaste parim oli Luka Doncic 34 punktiga. Kuuest mängust vigastuspausi tõttu eemal olnud Dennis Smith Jr. lisas meeskonnale 14 silma.

Charlotte Hornets – Brooklyn Nets 100:87
Indiana Pacers – Detroit Pistons 125:88
Oslando Magic – Toronto Raptors 116:87
Washington Wizards – Chicago Bulls 92:101
Miami Heat – Cleveland Cavaliers 118:94
Minnesota Timberwolves – Atlanta Hawks 120:123 (la)
New Orleans Pelicans – Dallas Mavericks 114:112
Denver Nuggets – San Antonio Spurs 102:99