VIDEO | Warriors alistas Curry viimase sekundi viskest Clippersi ({{commentsTotal}})

Stephen Curry
Stephen Curry Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA sai tiitlikaitsja Golden State Warriors olulise võidu, kui Stephen Curry viimase sekundi viske abil alistati Los Angeles Clippers 129:127.

Tasavägisel moel alanud kohtumises lõppes avaveerand 36:36 viigiga, kuid poolajaks saavutas Clippers napi neljapunktilise edumaa. Kolmas veerand kuulus aga täielikult kodupubliku ees mänginud Warriorsile, kes viskas külaliste 23 punkti vastu 36, minnes sellega ise kohtumist 103:94 juhtima. Põnevust jätkus aga mängu viimase sekundini, sest Clippers suutis seisu neljanda veerandi lõpus veel viigistada. Paraku ei suutnud Los Angelese klubi kohtumist lisaajale viia, sest Stephen Curry kahene 0,5 sekundit enne mängu lõppu tõi Warriorsile magusa 129:127 võidu.

Stephen Curry viskas Warriorsi parimana 42 silma ja tõi kuus lauapalli. Kaksikduubliga hakkama saanud Kevin Durant panustas võitu 35 punkti ja 12 lauapalliga. Kaotajate poolelt oli parim 32 silma loopinud Tobias Harris, kes sai kirja ka üheksa lauapalli. Danilo Gallinari ja pingilt sekkunud Lou Williams lisasid kumbki 25 punkti.

Järjekordse kaotuse pidi vastu võtma Los Angeles Lakers, kes jäi kodus alla Memphisele. Grizzliese parimaks mängijaks kujunes Jaren Jackson Jr., kes tõi 27 punkti ja üheksa lauapalli. Lakersi poolelt sai kaksikduubli kirja LeBron James, kelle kontole kirjutati 22 silma ja 14 lauapalli. Lisaks jagas endine Clevelandi mängumees seitse resultatiivset söötu.

Indiana – Washington 105:89
Boston – Charlotte 119:103
Brooklyn – Phoeniz 111:103
Cleveland – Chicago 92:112
Orlando – Miami 91:115
Sacramento – New Orleans 122:117
Oklahoma City – Minnesota 112:114
Golden State – LA Clippers 129:127