LeBron James ja Lakers pidid tunnistama Netsi paremust ({{commentsTotal}})

LeBron James (Los Angeles Lakers) kohtumises Netsiga
LeBron James (Los Angeles Lakers) kohtumises Netsiga Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA kaotas Los Angeles Lakers läinud öösel peetud kohtumises võõrsil Brooklyn Netsile 110:115.

Tasavägiselt alanud mängus võitis Brooklyn avaveerandi ühe punktiga, kuid teise veerandi lõpuks kasvatasid väljakuperemehed edumaa viiele silmale. Kolmandal veerandil lisati eduseisule veel kaks silma ja kuigi viimane veerand kaotati kahe punktiga, suudeti sellegipoolest lõppkokkuvõttes võtta Lakersi üle viiepunktiline võit.

Brooklyni eest hiilgas D'Angelo Russell, kes loopis 22 silma ja sai kirja karjääri parima näitajana 13 resultatiivset söötu. Joe Harris panustas võitu 19 silma ja nelja lauapalliga, pingilt sekkunud Spencer Dinwiddie lisas 18 punkti. Kaotajate parimana sai LeBron James hakkama kaksikduubliga, visates 36 punkti ning jagades 13 resultatiivset söötu.

Läänekonverentsis alistas Denver Nuggets kodusaalis Dallas Mavericksi 126:118. Denveri parimana viskas Nikola Jokic 32 punkti ja tõi 16 lauapalli. Kaotajate resultatiivseim oli 30 punkti loopinud Harrison Barnes. Eelmise Euroliiga hooaja parim mängija Luka Doncic sai kirja 23 punkti ja 13 resultatiivset söötu.

Indiana - Cleveland 91:92
Atlanta - Washington 118:110
Brooklyn - LA Lakers 115:110
Denver - Dallas 126:118