19 kaugviset tabanud Spurs sai kodus kindla võidu ({{commentsTotal}})

Taj Gibson  ja Rudy Gay
Taj Gibson ja Rudy Gay Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas San Antpnio Spurs läinud ööl koduväljakul Minnesota Timberwolvesi tulemusega 124:98.

Minnesota juhtis mängu vaid korra 22 sekundiks, kui esimesel veerandil mindi 11:10 juhtima kuus minutit ja 55 sekundit enne neljandiku lõppu. Minnesota mängis teisel poolajal kohtumist ilma Derrick Rose'ita, kes vigastas vasakut pahkluud.

San Antonio Spurs tabas kohtumise jooksul 19 kolmepunktiviset. Viimase kaheksa peetud kohtumise jooksul on Spurs võidutsenud seitsmel korral. Seejuures on meeskond juhtinud vastaseid vähemalt 20 silmaga ning ei ole lasknud neil rohkem punkte visata kui 100.

Võitjate resultatiivseim oli 22 punktiga Bryn Forbes. Marco Belinelli lisas 17 ja Davis Bertans 15 silma. Vastaste parim oli 15 punkti visanud Andrew Wiggins.

Charlotte Hornets – Detroit Pistons 98:86
Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers 126:110
Brooklyn Nets – Indiana Pacers 106:114
New York Knicks – Atlanta Hawks 107:114
Boston Celtics – Milwaukee Bucks 107:120
Chicago Bulls – Orlando Magic 90:80
San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves 124:98
Portland Trail Blazers – Utah Jazz 90:120