Paul George'i võimas viimane veerand vedas Thunderi dramaatilise võiduni ({{commentsTotal}})

Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder
Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder Autor/allikas: AFP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Oklahoma City Thunder võõrsil Brooklyn Netsi, kui Paul George'i kolmepunktivise kolm sekundit enne mängu lõppu tõi külalistele magusa 114:112 võidu.

Thunder jäi võõrsil avaveerandi järel kahe punktiga kaotusseisu ning poolajaks kärises vahe juba 16 punktile. Ka kolmas veerand kuulus veel napilt võõrustajatele, kuid Oklahoma City lõpuspurt neljandal veerandil tõi külalistele napi võidu. Viimasel veerandil vastati Netsi 19 punktile 39 silmaga, millega pöörati 23-punktiline kaotusseis kahepunktiliseks võiduks.

Thunderile võidu toonud kolmese visanud Paul George sai hakkama kaksikduubliga, visates ühtekokku 47 silma ja saades kirja 15 lauapalli. Viimasel veerandil koguni 25 silma loopinud George'il jäi karjääri parimast saldost puudu vaid kaks punkti.

Kolmikduubliga sai hakkama Thunderi mängumees Russell Westbrook, kelle nimele kirjutati 21 punkti, 15 lauapalli ja 17 korvisöötu. Kaotajate parimana tõi Allen Crabbe 22 punkti ja neli lauapalli.

Cleveland – Golden State 105:129
Orlando – Denver 118:124
Atlanta – Washington 117:131
Brooklyn – Oklahoma City 112:114
Memphis – LA Clippers 96:86
Milwaukee – Detroit 115:92
Minnesota – Charlotte 121:104
New Orleans – Dallas 132:106